STALO SE

A máme první z úspěchů. Není to tedy převeliký úspěch, ale pro nás ANO. Dne 18.5.2018 jme se zúčastnili okrskové soutěže v Trhové Kamenici, na které jsme již několik let nebyli.

Naše první hasičská akce se velmi vydařila, a tak nám vyšel článek v Chrudimském deníku. Jeho znění si můžete přečíst pod fotografií.

Dne 21.3.2019 se v hospodě SK Rváčov bude konat schůze, kde proběhne rekapitulace průběhu oslav MDŽ. Také je v plánu zjistit stav rozpočtu sboru a plánování akci na rok 2019. V případě zájmu Vás rdečně vítáme a budeme rádi za jakoukoliv pomoc při plánování akcí, či při samotných akcích.

Dne 7.3.2019 členka sboru Veronika Kudláčková se svým manželem Zdeňkem a dětmi připravila na sále v místním hostinci výzdobu k oslavě MDŽ.

Dne 2.3. 2019 členové sboru osobně pozvali "naše" ženy k oslavám MDŽ. Na tuto oslavu srdečně zveme prababičky, babičky, maminky, slečny a dámy ze Rváčova. Oslava bude mít velmi pěkný program, kdy vstoupí kouzelníci, ale i taneční skupina z Hlinska, Program začne 9.3.2019 od 17:00 na sále našeho hostince. těšíme se na Vás i na Vaše drahé polovičky.

Dne 15.2.2019 se konala schůzka, která měla posloužit ke správné koordinaci oslav MDŽ, která se bude konat dne 9.3.2019 na sále místního hostince U Zelené sedmy. Na této schůzce byly rozděleny úkoly, zajištěno Občerstvení a schůze se také zúčastnil Aleš Meloun- předseda klubu SK Rváčov. Hlavním cílem této schůzky byla dohoda o spolupráci SDH Rváčov...

SDH Rváčov

Vysočina- Rváčov 539 01

ZAVOLEJTE NÁM